0948 468 747 info@vnd.sk

Spoznajte VND

Naša spoločnosť je výhradným obchodným zástupcom francúzskeho koncernu MND GROUP na Slovensku. Do tejto skupiny patrí popredný svetový výrobca lanových dráh LST, jeden z najväčších svetových dodávateľov zasnežovacích systémov SUFAG, suverénne najväčší poskytovateľ bezpečnostných prvkov a doplnkov na zjazdovky MBS a jediný výrobca diaľkovo ovládateľných systémov na odstrel lavín TAS. Sme takisto partnerskou spoločnosťou českej firmy UNIPARK, ktorá je popredným dodávateľom komplexných riešení unikátnych voľnočasových areálov.

Kontakt

Náš príbeh

V novembri 2020 zavŕšila naša spoločnosť 15 rokov svojho pôsobenia na trhu. Bolo to obdobie tvrdej práce a skúšky výdrže pracovníkov, tiež ekonomická kríza a všeobecná kríza v horskom biznise preverila naše schopnosti.

V roku 2008 sme spúšťali prvú etapu najvýkonnejšieho zasnežovania na Slovenských zjazdovkách – v Tatranskej Lomnici. O dva roky neskôr sme prvýkrát úspešne prenikli na Český trh s inštaláciou automatického zasnežovania v stredisku Řeka.

Rok 2013 priniesol výstavbu druhého najväčšieho zasnežovacieho systému v Českej republike – Klínovec. Následný vstup investora MND group znamenal „novú krv“ lebo  ponúkané produkty a služby dokázali osloviť aj tých zákazníkov, ktorí s nami predtým  nespolupracovali – prvá lanovka typu CLD 4 LST v Poľskom Korbielowe, či pohyblivé pásy, kde sme po troch rokoch vnímaní ako druhý najväčší hráč na trhu.  Hrdíme sa statusom najkomplexnejšieho dodávateľa bezpečnostných prvkov a tiež letných aktivít a práve tam, kvôli narastajúcej hrozbe globálneho otepľovania, smeruje čoraz viac pozornosti.

Je isté, že aj za cenu štrukturálnych a personálnych zmien sme obstáli a dosiahli významné míľniky, ktoré nám pripomínajú našu históriu.

 

MND GROUP

MND je jedným z piatich celosvetových výrobcov, ktorý na trh dodávajú odpojiteľné lanové systémy, tretí najväčší dodávateľ zasnežovania na svete, suverénne najväčší dodávateľ zabezpečenia zjazdoviek a popredný dodávateľ letných aktivít pre strediská. Zároveň je MND dodávateľ, ktorý je kótovaný na burze cenných papierov. 

 

UNIPARK

” Navrhujeme, projektujeme a realizujeme unikátne letné atrakcie pre ľudí “ 

  • ORIGINALITA Baví nás vymýšľať a tvoriť zaujímavé veci. Veríme, že každé miesto a každé zadanie si zaslúži vlastné riešenie.
  • KOMPLEXNOSŤ O Vašu stavbu sa vieme postarať od prvej myšlienky až po koniec jej životnosti
  • OHĽADUPLNOSŤ Navrhujeme stavby ako prirodzenú súčasť krajiny. Snažíme sa minimalizovať dopad na životné prostredie

Spoznajte náš tím

 

Vlado Novysedlak

Vlado Novysedlak

Riaditeľ

Ines Novysedlak

Ines Novysedlak

Pozícia

Róbert Kičin

Róbert Kičin

Pozícia

Kontaktný formulár

Vaše kontaktné údaje

Kontaktné údaje

 

Zavolajte: 0948 468 747
Email: info@vnd.sk

Partneri